Blog

Rolety dzień noc 2018-09-26 09:54:59

Wszystkich, którzy wahają się pomiędzy wyborem klasycznych żaluzji a rolet materiałowych, zachęcamy do zapoznania się z roletami dzień noc, które łączą oba wspomniane wcześniej rozwiązania w jedną, elegancką zasłonę okienną!

Roleta czy żaluzja? Nie zawsze łatwo jest dokonać wyboru pomiędzy tymi rozwiązaniami. Ale w ofercie naszej firmy znaleźć można estetyczną i funkcjonalną osłonę na okno, która jest znakomitym kompromisem pomiędzy roletami i żaluzjami. Rolety dzień noc na pierwszy rzut oka nasuwają skojarzenie z tradycyjnymi żaluzjami, ale przy dokładniejszym przyjrzeniu się temu produktowi, łatwo jest dostrzec zasadnicze różnice, dzięki którym właśnie rolety dzień noc zyskują coraz większe grono zwolenników.

roleta dzień noc Łódź

Osłona ta składa się z dwóch pasów tkanin, z których każda różni się przepuszczalnością światła. Pozwala to łatwo regulować nasłonecznienie pomieszczenia, w którym tego typu osłona okienna jest zamontowana. Rolety te można również zwijać tak, jak tradycyjne rolety materiałowe czy żaluzje, ale dzięki wspomnianemu wcześniej rozwiązaniu, zwykle nie ma takiej potrzeby. W każdej chwili można bowiem zmienić natężenie światła słonecznego przedostającego się do wnętrza.

Rolety dzień noc produkowane w naszej firmie, to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą:

  • zamontować w swoim oknie niestandardową osłonę o nowoczesnym wyglądzie
  • mieć pełną kontrolę nad nasłonecznieniem pomieszczenia
  • łatwo obsługiwać osłonę okienną i mieć pewność, że bez trudu utrzymają ją w czystości
  • mieć pewność, że zakupiona roleta dzień noc będzie idealnie dopasowana do okna (oferujemy bezpłatny pomiar i wycenę)

Szeroki wybór kolorystyki i designu rolet dzień noc naszej firmy, to dodatkowy atut. Z łatwością wybiorą Państwo taki produkt, który będzie uzupełniać aranżację pomieszczenia, w którym zostanie zamontowany. Zachęcamy do obejrzenia naszych rolet dzień noc w galerii zdjęć, a w razie jakichkolwiek pytań - do kontaktu z naszą firmą.

« Powrót do spisu aktualności

Jak się z nami skontaktować?

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 09:00 - 17:00

Pomiary / Montaże:
Pon-Pt 08:00 - 20:00

PRZEMYSŁAW PACOCHA OSŁONY OKIENNE
ul. Kasprzaka 19/21/12
91-078 Łódź

Informacja handlowa
tel.: 788-222-206
mail: biuro@alerolety.pl

UWAGA! Pomiar i wycena są bezpłatne oraz nie zobowiązują do zakupu!!!

Oferujemy także

Odkurzanie, pranie dywanów, czyszczenie tapicerek i kanap PRANIE DYWANÓW
- czyszczenie dywanów,
- czyszczenie tapicerek,
- czyszczenie kanap,
- profesjonalnie, tanio.

www.alepranie.com.pl

Usługi prania świadczymy na terenie woj. łódzkiego

W naszej ofercie: rolety Warszawa, rolety Łódź, żaluzje Warszawa, żaluzje Łódź, roletki Łódź, roletki Warszawa, żaluzje drweniane Łódź, żaluzje drewniane Warszawa, rolety rzymskie Łódź, rolety rzymskie Warszawa, panel track Łódź, panel track Warszawa, żaluzje panelowe Łódź, żaluzje panelowe Warszawa