- Żaluzje drewniane

Blog

Rolety materiałowe czy żaluzje? 2018-01-24 13:07:28

Coraz większy wybór osłon okiennych sprawia, że często można mieć problem z wyborem odpowiedniego produktu. Gdzie zatem sprawdzą się rolety materiałowe, a gdzie żaluzje?

Żaluzje aluminiowe są najbezpieczniejszym wyborem, jeśli szukamy produktu, który osłonić ma okno w łazience. Jest ona odporna na wilgoć, nie szkodzi jej para, łatwo utrzymać ją w czystości. I spełnia również swoją podstawową funkcję - zapewnia prywatność, chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem wnętrza. Ale można ją oczywiście zastosować także w salonie czy sypialni.

Roleta materiałowa z kolei sprawdzi się w oknach na strychu lub poddaszu, ale także w salonie, pokoju dziecinnym czy w sypialni. Łatwo wybrać taki kolor materiału, który będzie pasował do wnętrza i - podobnie jak żaluzja aluminiowa - jest łatwa w utrzymaniu czystości. Niewątpliwie nadaje też wnętrzu wyjątkowy klimat i stanowi doskonałe jego dopełnienie pod względem aranżacji.

Przed dokonaniem wyboru warto jednak zawsze zasięgnąć porady naszych ekspertów (dane teleadresowe znajdą Państwo tutaj) lub też odwiedzić nasz zaprzyjaźniony serwis http://www.zaluzje.edu.pl, w którym specjaliści podpowiadają jakie dekoracje okienne sprawdzają się w poszczególnych rodzajach pomieszczeń. Pozostaje nam już zatem życzyć Państwu wyłącznie udanego zakupu i cieszenia się nową, doskonale dobraną, osłoną na Państwa okno!

« Powrót do spisu aktualności

Jak się z nami skontaktować?

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 09:00 - 17:00

Pomiary / Montaże:
Pon-Pt 08:00 - 20:00

MULTIROLETY Łódź
ul. Przędzalniana 93
93-114 Łódź

Informacja handlowa
tel.: 503 420 450
mail: lodz@multirolety.pl

MULTIROLETY Warszawa
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa

Informacja handlowa
tel.: 503 420 400
mail: warszawa@multirolety.pl

UWAGA! Pomiar i wycena są bezpłatne oraz nie zobowiązują do zakupu!!!

Oferujemy także

Odkurzanie, pranie dywanów, czyszczenie tapicerek i kanap PRANIE DYWANÓW
- czyszczenie dywanów,
- czyszczenie tapicerek,
- czyszczenie kanap,
- profesjonalnie, tanio.

www.alepranie.com.pl

Usługi prania świadczymy na terenie woj. łódzkiego

W naszej ofercie: rolety Warszawa, rolety Łódź, żaluzje Warszawa, żaluzje Łódź, roletki Łódź, roletki Warszawa, żaluzje drweniane Łódź, żaluzje drewniane Warszawa, rolety rzymskie Łódź, rolety rzymskie Warszawa, panel track Łódź, panel track Warszawa, żaluzje panelowe Łódź, żaluzje panelowe Warszawa