Blog

Rolety na "gwiazdkę"? 2017-12-20 12:07:14

Czasem na święta chcemy kupić coś nie tylko dla najbliższych, ale również dla siebie. Czemu zatem nie dodać elegancji własnemu mieszkaniu i nie sprawić sobie "pod choinkę" nowych rolet lub żaluzji?

Całkowicie nowa osłona okienna jest w stanie odmienić wnętrze każdego pomieszczenia. Jeśli zatem wciąż zastanawiają się Państwo co kupić dla siebie z okazji świąt, warto zamiast sprzętu AGD czy nowego telewizora, zakupić elegancką roletę materiałową albo cieszące się coraz większą popularnością rolety dzień noc.


Z cała pewnością będzie to nietypowy prezent "od Mikołaja", ale przekonają się Państwo, jak nowa osłona okienna odmieni wnętrze pokoju, nadając mu zupełnie nowy, niepowtarzalny kllimat. Może zatem wziąć pod uwagę kwestię poprawy estetyki mieszkania lub domu i wybrać tak niecodzienny i nieco ekstrawagancki prezent? Z całą pewnością przyniesie on Państwu wiele radości, a przybyłych na święta gości, zachwyci zmiana wystroju pomieszczenia, do którego przyczyni się wybrana roleta lub żaluzja.

Z naszej strony polecamy przede wszystkim:

  • eleganckie rolety materiałowe, dostępne w wielu wzorach i kolorach
  • modne rolety dzień-noc
  • ekologiczne żaluzje drewniane
  • oraz rolety zewnętrzne, przydatne nie tylko zimą

Galeria naszych produktów dostępna jest na stronie: http://www.alerolety.pl/galeria

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. I życzymy Państwu wesołych i spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych.

« Powrót do spisu aktualności

Jak się z nami skontaktować?

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 09:00 - 17:00

Pomiary / Montaże:
Pon-Pt 08:00 - 20:00

PRZEMYSŁAW PACOCHA OSŁONY OKIENNE
ul. Kasprzaka 19/21/12
91-078 Łódź

Informacja handlowa
tel.: 788-222-206
mail: biuro@alerolety.pl

UWAGA! Pomiar i wycena są bezpłatne oraz nie zobowiązują do zakupu!!!

Oferujemy także

Odkurzanie, pranie dywanów, czyszczenie tapicerek i kanap PRANIE DYWANÓW
- czyszczenie dywanów,
- czyszczenie tapicerek,
- czyszczenie kanap,
- profesjonalnie, tanio.

www.alepranie.com.pl

Usługi prania świadczymy na terenie woj. łódzkiego

W naszej ofercie: rolety Warszawa, rolety Łódź, żaluzje Warszawa, żaluzje Łódź, roletki Łódź, roletki Warszawa, żaluzje drweniane Łódź, żaluzje drewniane Warszawa, rolety rzymskie Łódź, rolety rzymskie Warszawa, panel track Łódź, panel track Warszawa, żaluzje panelowe Łódź, żaluzje panelowe Warszawa