- Żaluzje drewniane

Blog

Eleganckie i skuteczne rolety materiałowe 2017-11-23 11:22:16

Rolety materiałowe oferowane przez firmę MULTIROLETY to eleganckie rozwiązanie dla wszystkich lubiących połączenie rozwiązań tradycyjnych ze skuteczną ochroną przed słońcem.

Zwolenników rolet materiałowych w naszym kraju nie ubywa. Wystarczy dyskretnie rozejrzeć się po oknach w wieżowcach czy kamienicach, by przekonać się jak wiele osób stosuje właśnie ten rodzaj osłony okiennej. Czemu jest on aż tak popularny? Niewątpliwie jednym z czynników jest prostota i elegancja, jaką zapewnia ten rodzaj rolet. Dodatkowym ich atutem jest łatwość obsługi - wystarczy rozwinąć roletę na pożądaną długość, by zacienić wnętrze swojego mieszkania lub zwinąć ją całkowicie ku górze, jeśli dzień jest bezsłoneczny.

To jednak nie wszystkie zalety rolet materiałowych. Warto zwrócić też uwagę na fakt, że są one wyjątkowo łatwe w montażu, czyszczeniu, a co więcej - w firmie MULTIROLETY - dostępne są w wielu kolorach. Również faktura rolet materiałowych może zostać wybrana przez Klienta, co pozwala mu w pełni "skomponować" roletę przystosowaną do swoich potrzeb. Idealnie sprawdzi się ona w każdym pomieszczeniu, a dzięki bogatej gamie kolorystycznej, będzie znakomicie komponować się z wystrojem czy kolorami ścian.

Rolety materiałowe najczęściej wykorzystywane są w pokojach dziennych, dziecięcych i sypialniach, jak również w oknach umieszczonych na dachu (ukośnie).

Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia rolet materiałowych z łódzkiego oddziału firmy MULTIROLETY. Więcej zdjęć dostępnych jest w galerii.

turkusowa roleta materiałowa Łódź   roleta materiałowa Łódź

« Powrót do spisu aktualności

Jak się z nami skontaktować?

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 09:00 - 17:00

Pomiary / Montaże:
Pon-Pt 08:00 - 20:00

MULTIROLETY Łódź
ul. Przędzalniana 93
93-114 Łódź

Informacja handlowa
tel.: 503 420 450
mail: lodz@multirolety.pl

MULTIROLETY Warszawa
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa

Informacja handlowa
tel.: 503 420 400
mail: warszawa@multirolety.pl

UWAGA! Pomiar i wycena są bezpłatne oraz nie zobowiązują do zakupu!!!

Oferujemy także

Odkurzanie, pranie dywanów, czyszczenie tapicerek i kanap PRANIE DYWANÓW
- czyszczenie dywanów,
- czyszczenie tapicerek,
- czyszczenie kanap,
- profesjonalnie, tanio.

www.alepranie.com.pl

Usługi prania świadczymy na terenie woj. łódzkiego

W naszej ofercie: rolety Warszawa, rolety Łódź, żaluzje Warszawa, żaluzje Łódź, roletki Łódź, roletki Warszawa, żaluzje drweniane Łódź, żaluzje drewniane Warszawa, rolety rzymskie Łódź, rolety rzymskie Warszawa, panel track Łódź, panel track Warszawa, żaluzje panelowe Łódź, żaluzje panelowe Warszawa