- Żaluzje drewniane

Blog

Rolety zewnętrzne - rozwiązanie na polską jesień 2017-10-30 11:51:10

Orkany coraz częściej dają się we znaki mieszkańcom Łodzi i całej Polski, głównie jesienią. Rolety zewnętrzne znakomicie chronią przed tak silnym wiatren.

Estetyczne, wręcz eleganckie współczesne rolety zewnętrzne, to nie tylko sposób na dodatkowe zabezpiecznie lokalu czy mieszkania przed włamaniem. To również znakomita ochrona okien i całego wnętrza, między innymi przed silnym wiatrem.

roleta zewnętrzna Łódź

Dlaczego to rozwiązanie jest tak skuteczne? Konstrukcja rolety zewnętrznej sprawia, że odgłosy pochodzące z zewnątrz są tłumiona (w tym również silne podmuchy i "świst" wiatru, który nie należy do najprzyjemniejszych dźwięków dla ludzkiego ucha). Dodatkowo produkt ten nie pozwala na wdarcie się do wnętrza zimna, jakie towarzyszy orkanowi, a idąc dalej - również zamieci śnieżnej.

Roleta zewnętrzna zatrzymuje ciepło w pomieszczeniu, pełni więc również rolę dodatkowego systemu "dogrzewającego" mieszkanie. A przy tym jest łatwa w konserwacji, utrzymaniu jej w czystości i, co równie ważne, codziennemu użytkowaniu. Wiele rolet zewnętrznych można obsługiwać za pomocą pilota, dzięki czemu nie ma konieczności wkłądania żadnego wysiłku w podnoszeniu czy opuszczaniu rolety.

W okresie "typowej polskiej jesieni" (mniej złotej, za to bardziej "burzliwej") warto zatem pomyśleć o zainstalowaniu takiego systemu w swoim domu, mieszkaniu czy lokalu biurowym.

W razie pytań zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością podamy dodatkowe informacje na temat skuteczności rolet zewnętrznych i zaletach związanych z ich zamontowaniem.

« Powrót do spisu aktualności

Jak się z nami skontaktować?

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 09:00 - 17:00

Pomiary / Montaże:
Pon-Pt 08:00 - 20:00

MULTIROLETY Łódź
ul. Przędzalniana 93
93-114 Łódź

Informacja handlowa
tel.: 503 420 450
mail: lodz@multirolety.pl

MULTIROLETY Warszawa
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa

Informacja handlowa
tel.: 503 420 400
mail: warszawa@multirolety.pl

UWAGA! Pomiar i wycena są bezpłatne oraz nie zobowiązują do zakupu!!!

Oferujemy także

Odkurzanie, pranie dywanów, czyszczenie tapicerek i kanap PRANIE DYWANÓW
- czyszczenie dywanów,
- czyszczenie tapicerek,
- czyszczenie kanap,
- profesjonalnie, tanio.

www.alepranie.com.pl

Usługi prania świadczymy na terenie woj. łódzkiego

W naszej ofercie: rolety Warszawa, rolety Łódź, żaluzje Warszawa, żaluzje Łódź, roletki Łódź, roletki Warszawa, żaluzje drweniane Łódź, żaluzje drewniane Warszawa, rolety rzymskie Łódź, rolety rzymskie Warszawa, panel track Łódź, panel track Warszawa, żaluzje panelowe Łódź, żaluzje panelowe Warszawa